Who We Are - Hotely

Atanerš Hotels - provozovatel hotelů
Přejít na obsah
Společnost ATANERŠ HOTELS s.r.o. se zabývá hotelnictvím a gastronomií v ČR.  V síti naší společnosti jsou aktuálně 4 hotely s 282 lůžky. Hotely se nachází v Krkonoších a u Máchova jezera.

O NÁS
Firma byla založena v roce 2007 ve formě fyzické osoby - podnikatel, kdy došlo k prvnímu pronájmu hotelu Bellevue v Doksech u Máchova jezera. Tento hotel je nejvíce využíván přes letní sezónu pro dobrou dostupnost Máchova jezera. V ostatních měsících je zde výborný prostor pro cyklistiku různých náročností. V roce 2013 dostala fyzická osoba - podnikatel oficiální podobu právnické osoby a s tím i nový název firmy : ATANERŠ HOTELS s.r.o. V tomto roce si společnost pronajala další hotel Alfonska, který se nachází na Benecku v Krkonoších.  Jedná se zde o skvělou kombinaci využití zimní i letní sezóny. V roce 2016 jsme získali do pronájmu další hotel, který se nachází v Harrachově s názvem Spa hotel Bílý Hořec. V rámci tohoto hotelu Vám můžeme nabídnout jak sportovní vyžití, tak i wellnes pobyty.  V roce 2018 jsme získali další hotel do pronájmu, je to hotel Anna. Hotel ANNA je umístěn na malebném místě v centru Harrachova, v blízkosti lanové dráhy na Čertovu horu, se sedačkovou lanovkou a běžeckými tratěmi. Hotel s možností vlastního parkování poskytuje pohodlné ubytování během celoročních dovolených a dokonalé zázemí při poznávání Harrachova a jeho okolí.

Všechny uvedené hotely patří do tříhvězdičkové kategorie a jsou provozovány na základě dlouhodobých zkušeností v hotelnictví a gastronomii. Snažíme se pronajímat hotely od stabilních a spolehlivých společností.
Našim hostům můžeme nabídnout širokou škálu služeb s využitím hotelového vybavení:
·        wellness pobyty
·        příprava a realizace školení, konferencí a k tomu doprovodný program
·        pobyty pro rodiny s dětmi, i s domácím mazlíčkem
·        pobyty pro sportovce (jednotlivce i skupiny): lyžování, cyklistika, pěší turistika
Naším cílem je především spokojenost ubytovaných hostů a splnění všech dostupných přání v rámci možností.
MENU
FIRMA
ATANERŠ HOTELS s.r.o.
IČ: 24217247
DIČ: CZ24217247
C 189595 vedená u Městského soudu v Praze

PROVOZNÍ DOBA
Pondělí - Pátek
9:00 - 18:00

K sjednání schůzky:
zarezervujte si termín

WebMiLLe
Návrat na obsah